YasPatogh.com

دانلود فیلم ، کلیپ ، آهنگ ، عکس ، مطالب گوناگون ، آموزش ، فال ، طالع بینی ، اخبار روز ، عضویت رایگانفایرفاکس فارسی

فایرفاکس فارسی ، دانلود موزیلا فایرفاکس فارسی ، نمای موزیلا فایرفاکس فارسی

بسیاری کاربران یاس پاتوق درخواست دانلود نرم افزار محبوب و قدرتمند فایرفاکس به زبان فارسی را کرده بودند ما نیز وظیفه خود دیدیم این نرم افزار را برای شما تهیه کنیم و آماده دانلود قرار دهیم.

نسخه فارسی فایرفاکس توسط خود شرکت موزیلا ارائه شده است !

این نرم افزار جهت نصب به روی سیستم عامل ویندوز می باشد در صورتی که کاربران از سیستم عامل های دیگر استفاده می کنند لطقا اطلاع دهند تا برای آنها نیز قرار دهیم.

توضیحات بیشتر ...

شرکت Mozilla نسخه رسمی Firefox 15 را منتشر کرده است که باز هم تعدادی از مشکلات این مرورگر وب در آن رفع شده و کارآیی و پایداری آن افزایش یافته اند. یکی از مهم ترین و قابل ذکر ترین این تغییرات در آخرین نسخه از این مرورگر وب کد باز، رفع مشکلات مربوط به مقدار حافظه کم در استفاده از آن می باشد. در طی چندین سال اخیر، Mozilla روی کارآیی بالاتر فایرفاکس در سیستم های دارای حافظه کم، کار کرده است و نتیجه آن در این نسخه از نرم افزار مشهود می باشد. یکی از بزرگترین مشکلات حافظه نرم افزار، افزونه های آن بودند. Mozilla توضیح داده است که بسیاری از مواقع، این افزونه ها ، کپی های اضافی از وبسایت ها را پس از بسته شدن تب، در خود نگه می داشتند. بدین ترتیب، بالا آمدن نرم افزار در سری بعدی با مشکل دچار می شد.
البته، افزونه ها از مهم ترین بخش های فایرفاکش می باشند. فایرفاکس 15 می تواند این نوع مشکلات را شناسایی کرده و آن را از برای همیشه از بین ببرد و برای اینکار نیاز به هیچ گونه دستکاری افزونه های نیست. در نتیجه، مرورگر بسیار سریعتر و با بارگذاری روان تر و بدون کرش، اجرا خواهد شد.
در مبارزه برای نگه داشتن فایرفاکس جزء بهترین مرورگرهای دنیا، Mozilla بیشترین تلاش خود را برای رفع مشکل حافظه در این مرورگر بکار بسته است.  قابلیت مدیریت حافظه از دیگر امکانات این نسخه از فایرفاکس است که بدین ترتیب شما جتی نیاز به منتظر ماندن برای آپدیت شدن افزونه های دلخواه خود ندارد، تنها کافیست فایرفاکس 15 را نصب کنید تا این نسخه به صورت خودکار تمامی تب ها را برای شما حفظ کند. زمانی که یک افزونه ، حافظه زیادی از سیستم می کشد، فایرفاکس آن را از کار خواهد انداخت.
یکی دیگر از تغییرات مهم فایرفاکس 15، قابلیت های آپدیت خاموش است. این قابلیت از نسخه 12 آماده شده است اما هم اکنون بسیار حرفه ای تر از گذشته عمل می کند. آپدیت ها دانلود می شوند و در یک مکان موقت قرار داده می شوند و در زمانی که فایرفاکس دوباره راه اندزی شد، در جای خود قرار می گیرند.
توسعه امکانات جند رسانه ای مانند پشتیبانی از صوت Opus و افزایش کارآیی WebGL و پشتیبانی از تکسچرهای فشرده شده از دیگر قابلیت های مرورگر است. فایرفاکس 15 هم اکنون از SPDY V3 که جدیدترین نسخه پروتوکل انتقال محتوای وب گوگل است نیز پشتیبانی می کند.

دانلود از لینک مستقیم – 16.89 مگابایت


نصب تولبار یاس پاتوق جهت دسترسی سریع و راحت به تمامی بخش ها و امکانات