فرکانس پویانمایی, فرکانس شبکه پویانمایی, شبکه پویانمایی, شبکه, پویانمایی, افتتاح شبکه پویانمایی

 

بامداد پنجشنبه هشتم تیر ماه ۱۳۹۱ شبکه پویانمایی (انیمیشن) به عنوان دومین شبکه از بسته سوم دیجیتال به فرستنده سوم تهران اضافه شد. این شبکه در حال حاضر تصویر کالربار را پخش می کند و شنیده ها حاکی از آن است که از روز یکشنبه یازدهم تیر ماه، پخش آزمایشی برنامه های آن آغاز خواهد شد. شبکه پویانمایی

شبکه پویانمایی ، پویانمایی ، آرم شبکه پویانمایی ، فرکانس شبکه پویانمایی

 فرستنده سوم تهران واقع در ایستگاه الوند از روز بیست و هفتم اسفند ماه ۱۳۹۰ بر روی کانال 34 (فرکانس 578 مگاهرتز) قابل دریافت می باشد. در حال حاضر علاوه بر تصویر کالربار مربوط به شبکه پویانمایی، برنامه های شبکه ورزش سیما هم به صورت آزمایشی از طریق این فرستنده پخش می شود.

 

گزارشهای رسیده حاکی است همزمان با اضافه شدن شبکه پویانمایی به فرستنده سوم تهران، کیفیت دریافت این فرستنده در نقاط مختلف تهران بهبود پیدا کرده است.

گفتنی است در حال حاضر شبکه های ورزش و پویانمایی سیما تنها در تهران قابل دریافت بوده و هنوز خبر موثقی درباره تاریخ افتتاح رسمی یا سراسری شدن این دو شبکه منتشر نشده است.

 

تهیه شده توسط گروه یاس

  • موضوع : مجله خبری
  • تاریخ انتشار : چهارشنبه, 14 تیر 1391
اخبار سیاسی ، اخبار اقتصادی ، اخبار حوادث ، اخبار فرهنگی ، اخبار ایران و جهان ، خبرهای هنری تمامی این محتواها در موضوع : مجله خبری
 
 
 

موزن میکروتاچ مکس

خرید موزن میکروتاچ مکس