هواپیمای گمشده مالزی, هواپیمای گمشده, مالزی, جدیدترین خبرها از هواپیمای گمشده مالزی, جدیدترین خبرها, جدیدترین خبرها از هواپیما, خبر از هواپیمای گمشده مالزی, هواپیما

هواپیمای گمشده مالزی

عملیات تجسس برای یافتن قطعات لاشه هواپیمای ناپدید شده خطوط هوایی مالزی صبح امروز (جمعه) درحالی از سرگرفته شد که اطلاعات نشان می‌دهد این هواپیما با سرعتی بیشتر از آنچه تاکنون تصور می‌شد، پرواز می‌کرد.

به گزارش واحد مرکزی خبر، اداره امنیت دریایی استرالیا روز جمعه اعلام کرد برپایه اطلاعات جمع آوری شده توسط رادارهای بین دریای چین جنوبی و تنگه مالاکا، تصمیم گرفته‌‌اند منطقه تجسس را به سمت شمال غربی گسترش دهند.

این اطلاعات نشان می‌دهد این هواپیما با سرعتی بیشتر از آنچه تاکنون تصور می‌شد، پرواز می‌کرد و در نتیجه سوخت آن زودتر از زمان پیش بینی شده تمام شده و مسافتی کوتاهتر را پیموده است.

به گزارش خبرگزاری رویترز از سیدنی و پرت، اداره امنیت دریایی استرالیا افزود بر پایه اطلاعاتی که تیم بین المللی تجسس ارائه کرده است عملیات تجسس در یک هزار و یکصد کیلومتری در جهت شمال غربی ادامه می‌یابد که در ان صدها شئ دیده شده است.

منبع : عصرایران

تهیه شده توسط گروه یاس

  • موضوع : مجله خبری
  • تاریخ انتشار : جمعه, 08 فروردين 1393
اخبار سیاسی ، اخبار اقتصادی ، اخبار حوادث ، اخبار فرهنگی ، اخبار ایران و جهان ، خبرهای هنری تمامی این محتواها در موضوع : مجله خبری
 
 
 

موزن میکروتاچ مکس

خرید موزن میکروتاچ مکس